Profil společnosti

Společnost Acclip působí na českém trhu informačních a komunikačních technologií od roku 2007 jako dodavatel komplexních řešení v oblasti hlasových, datových a konvergovaných technologií, výstavby optických sítí a bezpečnosti dat.

Poskytujeme služby v oblasti návrhu, implementace a správy ICT řešení, provádíme bezpečnostní a dokumentační audit instalovaných technologií. Zabezpečujeme komplexní projektový management vč. zpracování případových studií.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností v oblasti telekomunikací, dispečerské řídící techniky a datových sítí zejména v segmentu elektroenergetiky a v budovách administrativního využití. Projektujeme liniové stavby telekomunikačních sítí.

Společnost Acclip poskytuje profesionální služby založené na nejvyspělejších technologiích od vedoucích globálních výrobců na trhu jako jsou Alcatel-Lucent, Cisco Systems, Nortel a Microsoft. Nabízí kompletní služby pro celý životní cyklus projektu: od auditu infrastruktury přes plánování a návrh, až po implementaci a následnou servisní podporu. Naší primární snahou je zajistit zákazníkovi vhodnou volbou technologií optimální návratnost investic v průběhu celého životního cyklu řešení.

Naše služby zahrnují konzultace a analýzy v oblasti informačních a komunikačních technologií vč. analýzy bezpečnostních rizik a zpracování metodických doporučení. V rámci činnosti komplexního řízení projektů asistujeme při sestavování a vyhodnocování externích výběrových řízení a provádíme dohled při následné implementaci řešení z oblasti LAN / WAN, WiFi, VoIP, PBX, CWDM / DWDM, datových center a zabezpečení infrastruktury. Svým klientům poskytujeme kvalifikovaný servis s možností sjednání SLA. Ve speciálních případech vyvíjíme vlastní software pro individuální klientské aplikace.

K našim zákazníkům patří podniky a organizace všech velikostí a odvětví. Mezi vybrané reference společnosti Acclip se řadí např. T-Mobile Czech Republic, Telefónica 02 Czech Republic, ČSOB, ČEZ, Finanční ředitelství ČR, Ministerstvo obrany ČR, SAZKA, Metrostav, Ministerstvo vnitra ČR, ŠKODA HOLDING, Česká televize a mnoho dalších.

V současné době tvoří náš tým 8 odborných pracovníků mezi nimiž jsou projektoví manažeři, konzultanti a technici, kteří jsou vyškoleni a certifikováni speciálně na dodávaná řešení a autorizovaní projektanti s bohatými zkušenostmi v rozsahu několika desítek let a stovek realizovaných projektů.

 
Aktuality

19.9.2010 - Hledáme posilu do našeho týmu

Přijímáme CV uchazečů na pozici Systémový inženýr.

více

10.3.2010 - Nový software pro správu Maintenance kontraktů

Byla uvolněna komerční verze software pro komplexní správu Maintenance kontraktů na bázi hardware Cisco.

více

1.1.2010 - Změna kontaktních údajů

Nová adresa kanceláří a telefonní čísla

více

archív


Kontakt

Acclip, s. r. o.
Kodaňská 1441/46
101 00 Praha 10

e-mail: info@acclip.cz

tel.: +420 234 065 100
fax: +420 226 015 884

kompletní kontaktní informace