Partneři

Společnost Acclip poskytuje profesionální služby a komunikační řešení založené na nejvyspělejších technologiích od vedoucích globálních výrobců na trhu.

Jako systémový integrátor nezávislý na jednotlivých producentech technologických platforem máme s většinou našich partnerů navázaný úzký profesionální kontakt a u některých z nich jsou naši zaměstnanci odborně vyškoleni a certifikováni na úrovni Systémových inženýrů pro jednotlivé produktové řady. Mezi naše partnery patří:

 

logo Alcatel-Lucent

  

Alcatel-Lucent

Dodavatel komunikačních řešení pro telekomunikační operátory, poskytovatele internetových služeb a společnosti zajišťující pro své zákazníky hlasové a datové služby a videoaplikace.

Úroveň spolupráce: Certified Business Partner

logo Cisco Partner

Cisco Systems

Dodavatel komplexního portfolia komunikačních řešení pro malé, střední a velké podniky a telekomunikační operátory. Leader v oblasti datové komunikace a bezpečnosti.

Úroveň spolupráce: Select Certified Partner

logo Juniper

Juniper

Dodavatel řešení zaměřených na bezpečnost a data networking - firewalling a prevence průniku se schopností centralizované správy s vysokou výkonností a jednoduchým nastavením.

logo Microsoft

Microsoft

Výrobce a dodavatel software z oblasti operačních systémů, kancelářských a teamwork aplikací. Světová jednička v oblasti vývoje software, služeb a řešení pro maximální efektivitu práce.

 
Aktuality

19.9.2010 - Hledáme posilu do našeho týmu

Přijímáme CV uchazečů na pozici Systémový inženýr.

více

10.3.2010 - Nový software pro správu Maintenance kontraktů

Byla uvolněna komerční verze software pro komplexní správu Maintenance kontraktů na bázi hardware Cisco.

více

1.1.2010 - Změna kontaktních údajů

Nová adresa kanceláří a telefonní čísla

více

archív


Kontakt

Acclip, s. r. o.
Kodaňská 1441/46
101 00 Praha 10

e-mail: info@acclip.cz

tel.: +420 234 065 100
fax: +420 226 015 884

kompletní kontaktní informace