Vize, mise, hodnoty

Jak vidíme budoucnost...

Věříme v neustálou konvergenci technologií. Chceme pružně reagovat na jejich rozvoj a následovat nejmodernější trendy. Chceme se stát všeobecně uznávaným a preferovaným partnerem klientů požadujících nadstandardní přístup a úroveň poskytovaných služeb. Chceme být vyhledávaným zaměstnavatelem cílevědomých a nadějných pracovníků v oboru.


Naše poslání...

Snažíme se porozumět individuálním potřebám našich zákazníků a pomáhat jim nalézt efektivní řešení. Nepreferujeme konkrétní výrobce a poskytovatele služeb, ale poskytujeme zákazníkům komplexní služby, na základě jejich skutečných potřeb v oblasti informačních a komunikačních technologií a integraci takových řešení, která plně vyhovují jejich obchodním požadavkům.


Hodnoty, které uznáváme...

  • Kvalifikovaní a loajální zaměstnanci - mají pro firmu tu největší možnou hodnotu, bez nich by byla jen prázdnou schránkou. Staráme se o svoje zaměstnance a věnujeme jim veškerou péči. To samé očekáváme od nich.
  • Věrní zákazníci - jsou pro nás středem pozornosti. Bez nich bychom neměli práci. Usilujeme o dlouhodobé a rovnocenné partnerství, založené na oboustraně výhodných podmínkách. S našimi zákazníky jednáme vždy poctivě a snažíme se o maximální transparentnost obchodních vztahů.
  • Osvědčené technologie - klademe důraz na výběr kvalitních technologií a jejich přínos pro zákazníky. Technologie pro nás nejsou konečným produktem, ale platformou, pomocí které pomáháme zákazníkům zlepšit výkonnost jejich firem.
  • Aktivní přístup - naše motto zní "všechno je možné" a proto vždy hledáme cestu "JAK". Všichni budeme mít prospěch z nápadů, inovací, energie a entuziasmu dynamické, rostoucí a úspěšné společnosti.
  • Kredit - veškeré naše konání směřuje ke zvyšování důveryhodnosti a posilování dobrého jména společnosti Acclip. K našim zákazníkům i jeden ke druhému budeme vždy naprosto upřímní a za každých okolností slušní. Věříme v průhlednost a vzájemnou důvěru.

 
Aktuality

19.9.2010 - Hledáme posilu do našeho týmu

Přijímáme CV uchazečů na pozici Systémový inženýr.

více

10.3.2010 - Nový software pro správu Maintenance kontraktů

Byla uvolněna komerční verze software pro komplexní správu Maintenance kontraktů na bázi hardware Cisco.

více

1.1.2010 - Změna kontaktních údajů

Nová adresa kanceláří a telefonní čísla

více

archív


Kontakt

Acclip, s. r. o.
Kodaňská 1441/46
101 00 Praha 10

e-mail: info@acclip.cz

tel.: +420 234 065 100
fax: +420 226 015 884

kompletní kontaktní informace